Satın Alma RehberiSatın Alma Rehberi

Uzak Doğu Malı İphone

Satın alma rehberi hazırlayınAnahtar kelimeler:   iphone  |  iphone 3g  |  çin malı iphone  |  finland iphone  |  apple iphone

Değerli GG kullanıcıları iphone almak, kullanmak birçok insanın hevesi, rüyasıdır. Uzak doğu malı iphone'lar orjinal Apple Iphone'ların bırakın benzeri olmayı yanından bile geçmezler ve hatta gecemezler. Uzak doğu firmaları üretmiş oldukları tv, çift hatlı telefonlara popülerliği ve cazibesi nedeniyle apple iphone görüntüsü vermekte bunu fırsat bilen uyanık satıcılar ise birçok laf canbazlıkları ile süslü ilanlar ile insanlarımızı maalesef kandırmaktadırlar.

Uzak doğu firmaları üretmiş oldukları bu telefonları iphone'a benzetmek yerine kendilerine özgün tasarımları ile piyasaya sürmeyi düşünselerdi bugün bu denli itibar kaybına uğramazlardı. Değerli kullanıcılar alacağınız uzak doğu iphone'ların dışları apple iphone'a benzeyebilir fakat şunu bilmenizi isterim yazılımsal olarak içleri tamamen boştur.

1-) Türkçe karakterlerde sorun yaşarsınız.
2-) 2 kamerası vardır ama 3G desteklemez
3-) Servis yedek parça sıkıntısı yaşarsınız
4-) Her ne kadar kayıtlı oldukları söylensede birkaç ay sonra telefonunuz kapanabilir
5-) Casus telefon her görüşmeyi kayıt eder derler ama bu özelliği açabilmeniz için özel kodlarla farklı menülere girmeniz gerekir ve bu menüde yapacağınız yanlış bir işlem telefonun kitlenmesine birdaha açılmamasına neden olabilir.
6-)  GPS var diye söylenir ama bahsedilen nav4all programıdır ve bu programı kullanabilmeniz için harici GPS cihazına ihtiyacınız vardır.
7-) flash dosyalarını açamazsınız
8-) Dokunmatiği en iyi olan modeli bile o kadar abartılacak derecede kaliteye sahip değildir.
9-) İnternet'de çoğu site size çinçe açılır

sayamadığım daha o kadar çok dezavantajları vardır en önemlisi sevgili dostlar telefonu aldığınız  (kişisel kullanıcılardan bahsetmiyorum) satıcıya birkaç ay sonra ulaşmaya çalışın şöyle bir iletiyle karşılaşırsınız "bu kullanıcı sistemimizden uzaklaştırılmıştır." o anda şunu anlarsınız

1-) Kandırıldınız
2-) Bu konuda madur olan tek siz değilsiniz

sonuç olarak uzak doğu malı İPHONE (plus, mega plus, ultramega, V XX.X, finlandiya malı, kore malı , japonya malı) veya adına ne derseniz artık bu telefonları almadan önce 1 değil 11 kez düşünün.

Hepinize keyifli alışverişler.

Rehber tarihi: 21/08/2010  (06/04/2012  tarihinde güncellenmiştir.)

Rehber No: 792

Oylayan 7 kullanıcıdan 6 kullanıcı bu rehberi faydalı buldu.
Bu rehberi faydalı buldunuz mu? 
Evet   Hayır

Başa dön

Satın alma rehberi hazırlayın