Satın Alma RehberiSatın Alma Rehberi

Tupperware Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Satın alma rehberi hazırlayınAnahtar kelimeler:   tupperware  |  tuperware  |  tupervare  |  tupper  |  tupperware ürünleri

GARANTİ

Tupperware Kalitesi 10 Yıl Garantili
Tupperware ürünleri her zaman kalite ile eş anlamlı olmuştur. Ürünler, çok büyük bir özen ve titizlikle üretilmektedir. Sadece en yüksek kalitedeki hammadelerden üretilen ürünler, uzun ve detaylı bir tasarım sürecinden sonra sıkı bir kalite kontrolden geçerek sizlerin eline ulaşır. Tupperware ürünleri, normal kullanım koşulları altında kırılma, çatlama, bükülme ve soyulmaya karşı 10 yıl garantilidir.

Bulaşık makinesinde yıkama garanti kapsamımız altındadır fakat kimi ürünlerinin görüntüsünün aynı kalitede kalması için elde yıkanması önerilir.

Ürünler Nasıl Kullanılır?
Tupperware ürünlerinden en iyi sonucu alabilmeniz ve uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanabilmeniz için ürünlerinizi teslim alırken kullanımlarına yönelik tüm bilgileri danışmanımızdan aldığınızdan emin olun.
Ürünlerle birlikte gelen kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz. Daha sonra ihtiyacınız olabileceği için kullanma kılavuzu kolay ulaşabileceğiniz bir yerde saklamanızı tavsiye ederiz.
 

Neden Tupperware?


Tupperware 60 yılı aşkın bir zamandır insanların hayatlarını kolaylaştırmak için birbirinden özel ürün tasarımları ve üretimi üzerinde çalışıyor. Tupperware'in en büyük amacı, tüketicilerinin gıdalarını en sağlıklı ve en taze şekilde saklarken zamandan ve bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlamak olmuştur. Bugün Tupperware sadece en sağlıklı gıda saklama çözümleri üretmekle kalmıyor, hazırlama, mikrodalgada pişirme ve ısıtma, fırında ve ocakta pişirme ve hatta birbrinden şık sofralar için servis ürünlerini tüketicisiyle buluşturuyor.

Elbetteki Tupperware olarak diğer bir tutkumuz ise her ülkedeki kadınlarımızı ve ailelerini eğitmek, hayatlarına ışık tutmak ve başarılarını takdir etmektir.

Tupperware geniş ürün yelpazesi ve eşsiz satış hizmetiyle dünyanın en çok tercih edilen mutfak ürünleri firmasıdır. Kalitesi,dayanıklılığı ve sunduğu kariyer fırsatlarıyla kurulduğu 1946 yılından beri tüm dünya kadınlarının hayatlarını değiştiren Tupperware, Türkiye'de de 15 yıllık deneyimiyle mutfaklarımızda yerini almaya devam ediyor.

Tupperware ürünleri Reddot, IF, Good Design gibi dünya çapında büyük öneme sahip dizayn yarışmalarında kullanım kolaylığı ile birçok ödül kazanmış,2008 yılında düzenlenen "Focus Green" adlı uluslararası yarışmada ise çevre dostu,güvenilir ve geri dönüşümlü ürünleriyle övgü toplamıştır.

Normal kullanım koşulları şartları altında kırılmayan,sağlıklı hammaddesiyle tezgah üzerinde ve yemek servislerinizde kullanabileceğiniz şıklığa,dolap içlerinde kaymadan saklayabileceğiniz modüler yapıya sahiptirler. Pişirme Serisi size zamandan kazandırır. Hava geçirmeyen,yuvarlak ve esnek kapaklı saklama kapları her türlü gıdanızı uzun süre taze olarak sakladığı gibi, sızdırmayan yapılarıyla yiyeceklerinizi güvenli ve hijyenik olarak taşımanıza da yardımcı olurlar.


 

Rehber tarihi: 17/06/2011  (18/03/2013  tarihinde güncellenmiştir.)

Rehber No: 1202

Oylayan 5 kullanıcının tamamı bu rehberi faydalı buldu.
Bu rehberi faydalı buldunuz mu? 
Evet   Hayır

Başa dön

Satın alma rehberi hazırlayın

İlgili kategorilerİlgili kategoriler