Satın Alma RehberiSatın Alma Rehberi

Japon style ürün alırken dikkat edilecek noktalar

Satın alma rehberi hazırlayınAnahtar kelimeler:   japon  |  style  |  japan  |  stil  |  uzakdoğu

**Gitti gidiyor kullanıcılarının artık çok yakından tanıdığı ve giderek bir moda akımı haline gelen "japon style" ürünleri, farklı tarzda giyinmek ve kendi stilini yaratmak isteyen bayan ve erkeklerin gözdesi haline gelmiştir.

**Fakat tarzlarını çok beğendiğimiz japon style ürünlerinin,tüm dünyada üretilen marka kıyafetlerde olduğu gibi daha düşük kaliteli olanları yapılmaya başlanmıstır.BU yüzden alacağınız ürünü seçerken satıcının tecrübelerine, satıcının ürünleri gerçekten tanıyıp tanımadığına ve yüksek kalitemi , düşük kalitemi sattığına dikkat etmek gerekir kesinlikle.VE daha düşük kalite satmayı tercih eden bir satıcıyı tüm satıcılara genellememek gerekmektedir.

**Moda ikonu haline gelen japon ürünler farklı kalitelerde üretildiğinden kimi satıcılar daha düşük kalite urunler getırıp ucuz satmak amacındadır biz ise daha yuksek kaliteli ürünleri tercıh edıp musterı memnunıyetıni 1. planda tutmaktayız.

**Tecrübelerimize dayanarak sizin için yurt dışında üretilen en kaliteli , en güzel ve en beğenilen modelleri seçip listelemekteyiz.satıcının japon urunlerı yakından tanıması çok önemli olup , boylece sızıde hayal kırıklığına ugratmayacaktır :)

 

JAPON STYLE ÜRÜNLERİN TEMEL ÖZELLİKLERİ VE EN ÇOK SORULAN SORULAR 

 

Ülkemiz tekstil bakımından en zengin ülkelerden biridir.hal böyleyken neden japon ürünlerini almalıyım??

Diye düşünebilirsiniz..fakat onunda cevabı çok basittir; japon style ürünlerin tarzları çok farklı,modern ve herkeste olmadığından da görenleri hayran bırakacak ürünlerdir.

Özellikle gece kıyafetleri ve abiyeler sadece özel günlerde giyildiğinden magazalarda çok yuksek fiyatlara satılmaktadır.fakat japon style urunlerde kesenize uygun çok şık ve farklı abiyeler,balo kıyafetleri bulabilirsiniz ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Alacağım kıyafetin bedeninden nasıl emin olabilirim,ürünleri görüp deneyerek alabileceğim bir yer varmı?

HAYIR,yok.japon style ürünlerimiz ülkemizde sadece gittigidiyorda satılmaktadır,herhangi bir mağazamız ya da ürünleri görebileceğiniz bir yer yoktur.

fakat tüm ürünlerimizin açıklamalarında CM olarak ürün ölçüleri verilmektedir.bu yüzden ölçerek almanız kesinlikle çok önemlidir buna dikkat ediniz çünkü japon style kıyafetler türkiye bedenıne göre daha dar üretilmektedir.uzak doğudaki insanların minyon kısa boylu ve zayıf olduklarını unutmayınız..eğer ölçüler size uygun ise gönül rahatlığı ile istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

 

Neden teslim süreniz 7-10 iş günüdür? Neden japon style ürünler genelde hemen teslim olmuyor ?

Çünkü ürünlerimizin hepsi yurt dışında üretilmektedir.ve yurt dışından ithal ürünlerdir.çok fazla çeşit ürün sergilemekteyiz dükkanımızda.bu yüzden bu kadar çeşitli ürünleri ve bedenlerini türkiye stoklarımızda tutmak mümkün olmayacaktır.japon style urunlerı çok çeşit ve seçenekli olarak satmanın tek yolu siparişle getirtmektir. hemen teslim satan satıcılarda genelde az çeşit ürün bulabilirsiniz.bu da beğeni yüzdesini düşürecek ve her zevke hitap edilemeyecektir.

Yurt dışı kargo ücreti de mi alıcıya aittir?Ne kadar kargo ücreti ödenecektir??

Hayır. Alıcılar sadece yurt içi kargo ücretini ödeyecektir.Ürünlerin yurt dışı kargo ücreti tamamen bize aittir.siz sadece yurt içi kargo ücretini ödersiniz.ürünler yurt içi kargo ile yüzde 35 indirimli olarak istanbuldan gönderilecektir.

 

Japon style ürünlerde neden genelde iade kabul edilmiyor ve değişim yapılamıyor ?Japon style ürünlerinize satıcı olarak güvenmiyor musunuz?

Daha öncede belirttiğimiz gibi japon style ürünlerimiz sipariş üzerine yurt dışından kişiye özel olarak getirtiliyor.ve satıcı tarafından siz sipariş verdiğiniz an ürün bedeli ve nakliye bedeli peşin ödeniyor.size özel getirtilen ürünü bedenine dikkat etmeyip aldığınızda veya keyfi iade etmek istediğinizde satıcıyı zarara uğratmış oluyorsunuz.çünkü çok çeşitli japon ürünler içinde sizin aldığınız ve sızın bedenınızde olan urunu satıcının ne zaman tekrar satabılecegı belli olmamaktadır.yani iade yada değişim olmaması ürünlere güvenilmemesınden değil hazırda ürün bulundurulmamasından ve kişiye özel sipariş ile getırtılmesindendir.Bu yüzden alıcının bu şartları göze alarak alım yapması her iki tarafın magdur olmaması açısından önemlidir.

Bu özelliklere dikkat ettiğiniz takdirde japon style alışverişinizi sorunsuz tamamlayabılırsınız ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Japon style ürünlerle ilgili satış deneyim ve tecrübelerimizle size en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizin için en uygun fiyat düzeyinde olabilecek ve en yuksek kalitedeki ürünleri yurt dışından ithal ediyoruz. Japon ürünlerine ait bugune kadar toplamda 3000'e yakın satışımızla artık bu ürünleri çok yakından tanımaktayız. Bu yüzden ürünlerimiz Japon modasının en orjinal ve kaliteli ürünleridir.

Bu da bizi tercih etmenizdeki en büyük neden olucaktır. Ürünlerimize bakmayı unutmayın. Birbirinden farklı ve güzel modeller içersinde mutlaka size uygun bir secenek bulabilirsiniz. Ürünlerimize ve dükkanımıza bu linkten ulaşabilirsiniz.

dukkanlar.gittigidiyor.com/orjinal_japon_style/

 

TESEKKUR  EDERIZ.

 

 

 

 

 

 

Rehber tarihi: 16/11/2010  (18/07/2012  tarihinde güncellenmiştir.)

Rehber No: 897

Oylayan 7 kullanıcıdan 4 kullanıcı bu rehberi faydalı buldu.
Bu rehberi faydalı buldunuz mu? 
Evet   Hayır

Başa dön

Satın alma rehberi hazırlayın