Satın Alma RehberiSatın Alma Rehberi

GittiGidiyor Üzerinden Giyim Alışverişi Yapmak

Satın alma rehberi hazırlayınAnahtar kelimeler:   japon style  |  japon stil  |  bluz  |  kazak  |  japon style bluz

Japon stil kıyafet ve ayakkabılar şüphesiz son senelerin en popüler moda akımı haline geldi. Bu ürünleri Türkiye'de GG üzerindeki dükkanlardan temin edebiliyoruz.

Ürünler farklı, kimsede görülemeyecek ve oldukça trendy... Ufak detaylara dikkat ederek, keyifli alışverişlerle kimsede olmayan bir dolaba sahip olabilir, kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Nedir bu detaylar?

1- Öncelikle ürün "hemen teslim" mi, "yurtdışından sipariş mi" buna dikkat etmelisiniz. Japon ürünler çoğunlukla yurtdışından sipariş ile size gönderilir. Bu durumda da kargo süresi 10-21 iş günüdür. Hemen teslim ürünlerde normal GG süresi olan 3 iş günüdür.

2-Yurt dışından sipariş edilen ürünler 10-21 iş günü içinde gelceği için bu süreyi göz önünde bulundurmak gerekir.

3- Kargo ücretini kimin ödeyeceğine dikkat etmek gerekir. "Kargosuz" yazısı "Türkiye'ye kadar mı" yoksa "Sizin adresinize teslim ücretsiz mi". Biz yurtdışından sipariş ürünleri, sizin adresinize teslim kargosuz gönderiyoruz.

4- Fotoğraflardaki mankenlerin minyon olduklarını göz önünde bulundurunuz. Japon mankenin dizine gelen bir elbise sizde mini olabilir. Ürün açıklamalarında ölçüler yer almaktadır. Bu ölçülere dikkat ediniz. Ürünler genelde standart tek beden üretilmektedir. 34-36-38 small ve medium bedenlere uygundur.

5- Ölçülere, kargo süresine dikkat ettiniz ve ürünü almak istiyorsunuz. Ödeme yapmadan evvel satıcıya ürünün stokta olup olmadığını sorunuz. Yurtdışından sipariş ürünler, tüm dünyaya satıldığı için hızlı tükenmektedir.

6-Güvenilirlik bizim için çok önemlidir her ne alıcak olursanız olun muhakkak güvenilirliğine bakmanız gerekmektedir.

Urunlerime bakmanızı tavsiye ederim. Genellikle Tum Urunlerim Hemen Teslimdir.

Herkese Keyifli Alışverişler,

Kokoşev

 


 

Rehber tarihi: 13/05/2010  (18/07/2012  tarihinde güncellenmiştir.)

Rehber No: 691

Oylayan 1 kullanıcının tamamı bu rehberi faydalı buldu.
Bu rehberi faydalı buldunuz mu? 
Evet   Hayır

Başa dön

Satın alma rehberi hazırlayın