Satın Alma RehberiSatın Alma Rehberi

Elektrikli Süpürge Satın Alma Rehberi

Satın alma rehberi hazırlayın.


Evinizi veya iş yerinizi toz, saç, yemek kırıntısı ve evcil hayvan tüyü gibi kirlerden arındırmak; hijyenik bir ortam sağlamak için pek çok seçeneğiniz var. GittiGidiyor'un Ev, Dekorasyon & Bahçe kategorisinde yer alan Süpürgeler & Ev Temizliği alt kategorisinde süpürgelerden, temizlik malzemelerine, vakumlu saklama poşetlerinden, ortam kokularına kadar binlerce ürünü bulabilirsiniz.

 • Elektrikli Süpürge Seçin

 • GittiGidiyor'da Elektrikli Süpürge Bulun

 • Elektrikli Süpürgeyi Güvenle Alın

Elektrikli Süpürge Seçin

GittiGidiyor'da filtreli süpürge, kuru elektrikli süpürge, kompresör süpürge, ıslak-kuru vakumlu süpürge, şarjlı üçgen süpürge, şarjlı el süpürgesi gibi elektrikli ve şarjlı temizlik malzemelerini bulabilirsiniz. Elektrikli süpürge markaları arasında; Fakir, Moulinex, Arzum, Felix, Fantom, Rowenta, İndigo vb. markaları sayabiliriz.

Elektrikli süpürge satın alırken zeminde ve halıda etkili temizlik yapabilmenizi sağlayan bazı ek malzemelere ihtiyacınız olacak. Elektrikli süpürgenizi satın alırken bu ürünlerin içinde olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Süpürge alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de onu evinizin her köşesinde rahat kullanıp kullanamayacağınızdır.

 • Dikey elektrikli el süpürgesi:

  Dikey elektrikli el süpürgelerinin motoru, torbası, hortumu ve mikseri tek bir parça halindedir. Tekerlekleri ve dikey yapısı kullanım ve manevra kolaylılığı sağlasa da dar alanlarda çok etkili olmayabilir. Bu süpürgeler özellikle halılarda ve geniş alanlarda daha etkilidir. Popüler markalar arasında Dyson, Bosch ve Electrolux'u sayabiliriz.
 • Geleneksel elektrikli süpürge:

  Evinizde manevra kolaylılığı sağlayan bu elektrikli süpürgeler emme gücü ile birbirlerinden ayrılırlar (1600 Watt, 2000 Watt vb.) Genellikle tozu ve kiri değiştirilebilen bir torbada biriktirir.
 • Su filtreleme sistemli elektrikli süpürgeler:

  Gözle görülür ve hissedilebilir temizlik yaratan su filtreli süpürgeler toz torbası olmadan temizlik sağlar. Su filtreli, ıslak-kuru vakum özelliği olan bu ürün sayesinde %100 hijyen sağlandığı gibi toz alerjisi gibi sorunlar da önlenmiş oluyor. Yüksek emme gücü sayesinde zemin ve halılarda mükemmel temizlik sağlayan su filtreli elektrik süpürgesi markaları arasında; Fakir, Orca, Fantom, Arnica vb. markaları bulabilirsiniz.
 • Torbasız / HEPA filtreli elektrikli süpürgeler:

  Torbasız elektrikli süpürgeler bütün kiri, tozu nispeten daha etkili vakumlayan HEPA filtreleri kullanır. HEPA filtreli torbasız elektrikli süpürgeler alerji sorunu yaşayanlar için ideal bir çözüm olabilir.
 • Şarjlı el süpürgesi:

  Özellikle masadaki kırıntıları, pratik bir şekilde süpürmenizi sağlayan, kolayca şarj edilebilen bu hafif ve kullanışlı el süpürgeleri, pratik ve hızlı temizlik sağlaması açısından mutfaklarda ve restoranlarda sıkça kullanılmaktadır. Şarjlı el süpürgesi markaları arasında; Arzum, King, Moulinex, Hoover, Felix, Rowenta, Fakir, Sinbo.
 • Buharlı süpürgeler ve halı yıkayıcılar:

  Buharlı ve vakumlu temizleyiciler daha çok otellerde ve restoranlardaki temizlikte kullanılan profesyonel makinelerdendir. Buharlı basınç ve sıcak buharla çalışan bu süpürgeler temizlikte yüksek hijyen sağlar. Bu ürünlerde kir ve kirli su toz torbası yerine geniş tankında biriktirilir. Halıların içine kadar işleyen toz ve kiri temizlemede etkili olan bu süpürgelerle birlikte kullanılan pek çok aksesuar da vardır. Halı yıkayıcılar ise halılara işleyen kiri ve yağı sıcak su ve halı şampuanı ile derinlemesine temizler, kiri yüzeye çıkartır. Halınız kuruduktan sonra ikinci bir işlemle yüzeye çıkan bu kiri de süpürmelisiniz.
 • Buharlı zemin temizleyici:

  Mermer, seramik, taş, linolyum, ahşap ve parke gibi birçok yüzeyi temizlemek için tasarlanan buharlı zemin temizleyiciler, temizlik için deterjan yerine buhar gücünden faydalanır. Manevra kabiliyeti yüksek olan buharlı zemin temizleyicileri halılarda da kullanabilirsiniz.

GittiGidiyor'da Elektrikli Süpürge Bulun

GittiGidiyor'da elektrikli süpürge ile ilgili listelenen ürünleri görmek için; Ev, Dekorasyon & Bahçe kategorisini tıklamalısınız.

Kategorilerde arayın: GittiGidiyor ana sayfasının sol köşesinde yer alan kategoriler bölümünden;
Ev, Dekorasyon & Bahçe > Süpürgeler & Ev Temizliği > Süpürgeler, Temizlik Malzemeleri, Vakumlu Saklama Poşeti, Ortam Kokuları, Diğer Süpürgeler & Ev Temizliği vb. daha pek çok alt kategoriye ulaşabilir, aradığınız ürünü ve daha fazlasını buradan bulabilirsiniz.

Anahtar kelimeleri kullanın: GittiGidiyor'un arama çubuğuna aradığınız ürünle ilgili bir kelime ya da başlık girerseniz, aradığınız ürünle ilgili sitedeki satışları görebilirsiniz. Örneğin; su filtreli süpürge arıyorsanız; arama çubuğuna "su filtreli süpürge" yazıp, arama yapınız. Daha fazla bilgiye ulaşmak ve anahtar kelimeleri öğrenmek için GittiGidiyor'un Arama İpuçları linkini tıklayabilir ya da nasıl arama yapılacağını ekran görüntüleriyle anlatan videomuzu izleyebilirsiniz.

Elektrikli Süpürgeyi Güvenle Alın

Bir ürün satın almadan önce, iyi düşünüp doğru karar verin. Satıcınızı mutlaka araştırın ve GittiGidiyor'un sizi Sıfır Risk ile güvence altına aldığını unutmayın.

Ne satın aldığınızı bilin

Ürün açıklamalarını ve detaylarını dikkatlice okuyun.

 • Kargo bedeli hakkında satıcıya mesaj göndererek bilgi talep edebilirsiniz.
 • Daha fazla bilgiye ulaşmak için, satıcının kullanıcı adına tıklayarak veya satıcı profilinin altında yer alan "Satıcıya soru sor" linkinden satıcıya mesaj yollayabilirsiniz.
 • GittiGidiyor'daki işlemlerinizi Bana Özel sayfasından mutlaka takip ediniz.

Satıcınızı tanıyın

Doğru ve güvenli bir alışveriş için satıcınızı kullanıcı profilinden araştırabilirsiniz.

 • Satıcının diğer kullanıcılardan aldığı puanlar ve yorumlar nasıl? Satıcı toplam kaç adet satış işlemi gerçekleştirmiştir? Olumlu puanlarının yüzdesi kaçtır?
 • Bu satıcıdan daha önce alışveriş yapmış olan kullanıcılar satıcı hakkında nasıl yorumlar yapmış? Yapılan yorumlarda satıcı tavsiye edilmekte midir?

Alıcı müşteri koruması

Satın alma işleminde istenmedik bir durum söz konusu olduğunda, GittiGidiyor ve Sıfır Risk devreye girer.

 • Sıfır Risk ile güvenle alın:

  Sıfır Risk sistemi, GittiGidiyor'un 2001 yılında keşfettiği ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sistemi sayesinde, satın aldığınız ürünü 3 gün boyunca deneme ve risk almadan alışveriş yapma imkânına sahip olursunuz.
 • GittiGidiyor Destek Hattı:

  Size en hızlı şekilde geri dönebilmemiz için mesajınızı Destek Hattı'na yollayabilirsiniz. Sorularınız en kısa zamanda yanıtlanacaktır.

Başa dön

Satın alma rehberi hazırlayın.

İlgili kategorilerİlgili kategoriler