Satın Alma RehberiSatın Alma Rehberi

Bebek Uyku Seti Satın Alma Rehberi

Satın alma rehberi hazırlayınAnahtar kelimeler:   bebek uyku seti  |  bebe uyku seti  |  beşik örtüsü  |  bebek odası  |  bebek odası süslemesi

Bebek uyku seti seçerken öncelikle bebeğinizin sağlığı için en doğru seçimi yapmalısınız. Bebek uyku setinde kullanılan kumaşın, silikonun veya elyafın bebek sağlığı açısından zararlı olup olmadığının kontrolünü yapın.

Ürünlerin sağlamlığını kontrol edin. Çünkü bebeğiniz büyüyene kadar bu ürünleri kullanacak. Ne kadar sağlam olursa o kadar sizin için iyi olur. Bunu da satıcının veya üreticinin garanti verip vermediğinin kontrolu ile yapabilirsiniz. 

Yıkanabilir olmasına özen gösteriniz. Eğer satıcı yıkanabilir diye belirtmiyorsa o üründen kesinlikle uzak durunuz. Çünkü bebeklerimiz gelişmeye açık olduğundan her şeye ilgili olurlar. Ve yataklarında serili olan uyku setleri 15 günde bir yıkanması gerekir. Yıkanıp hijyenli bir şekilde ürünü kullanmanız için mutlaka yıkanır bebek uyku seti tercih ediniz.

Ölçülerin beşiğe göre olmasına dikkat ediniz. Çünkü bebek uyku seti beşiğin etrafını sardığı için bebeğinizin güvenliğini sağlar. Bebeğinizin düşmesini veya beşiğine kafasını vurmasını engeller.

Alışveriş seçiminizi GittiGidiyor'un Bebek & Anne kategorisi altında yer alan Battaniye, Nevresim Takımları  bölümünde yer alan ürünler arasından yapabilir, ilgili dükkanlara göz atabilirsiniz.
 

Ne satın aldığınızı bilin
Ürün listelemelerinde yer alan detayları dikkatlice okuyun.

Satıcının güvenirliliği için mutlaka alışverişten önce, satıcının kullanıcı adına tıklayarak veya satıcı profilinin altında yer alan "Satıcıya soru sor" linkinden satıcıya mesaj yollayın. Sizinle, müşteriyle ilgilenip ilgilenmediğini öğrenin.

GittiGidiyor'daki işlemlerinizi Bana Özel sayfasından mutlaka takip ediniz.


Satıcınızı tanıyın
Doğru ve güvenli bir alışveriş için satıcınızı kullanıcı profilinden araştırabilirsiniz.

Satıcının diğer kullanıcılardan aldığı puanlar ve yorumlar nasıl? Satıcı toplam kaç adet satış işlemi gerçekleştirmiştir? Olumlu puanlarının yüzdesi kaçtır?
Bu satıcıdan daha önce alışveriş yapmış olan kullanıcılar satıcı hakkında nasıl yorumlar yapmış? Yapılan yorumlarda satıcı tavsiye edilmekte midir?  Daha önceki müşterileri satıcının ürünlerinden menun kalmış mı? Size sattığı ürünü tavsiye ediyorlarmı?


Alıcı müşteri koruması: Satın alma işleminde istenmedik bir durum söz konusu olduğunda, GittiGidiyor ve Sıfır Risk devreye girer.

Sıfır Risk ile güvenle alın:  Sıfır Risk sistemi, GittiGidiyor'un 2001 yılında keşfettiği ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk sistemi sayesinde, satın aldığınız ürünü 3 gün boyunca deneme ve risk almadan alışveriş yapma imkânına sahip olursunuz.
GittiGidiyor Destek Hattı: Size en hızlı şekilde geri dönebilmemiz için mesajınızı Destek Hattı'na yollayabilirsiniz. Sorularınız en kısa zamanda yanıtlanacaktır.


Teşekkürler.

İyi alışverişler.

Rehber tarihi: 28/11/2010  (05/12/2010  tarihinde güncellenmiştir.)

Rehber No: 920

Oylayan 1 kullanıcının tamamı bu rehberi faydalı buldu.
Bu rehberi faydalı buldunuz mu? 
Evet   Hayır

Başa dön

Satın alma rehberi hazırlayın